Login NowClose 
Sign In to ftimes.com           
Forgot Password
or if you have not registered since 8/22/18
Click Here to Create an Account
Close

Clinton Prairie Junior/Senior High School Honor Roll

A Honor Roll

Seniors

Breawna Caldwell, Tiffany Giles, Caiden Maish, Grace Mattingly, Tatum Neal, Kylie Rapp, Mallory Robertson, Sarah Schoonveld, Layne Snyder and Brittney Spencer

Juniors

Kathryn Blacker, Nolon Call, Isabelle Casey, Kelsie Clendenning, Brody Cooke, Keyra Fisher, Keaton Huber, Lillian Marshall, Kaleb Peters, Emma Price, Blake Richardson, Antonio Rios, Grayson Snyder, Melody Tolley, Coltyn Vandegriff and Brittney Williams

Sophomores

Samantha Carr, Modesta Creasy, Tess Ecenbarger, Karmen Fearnow, Kaitlyn Jarrett, Luke Longenecker, Kylee Maish, Preston Scott and Ashley Slayton

Freshmen

Austin Beck, Kole Bell, Nissa Freestone, Tatum Nash, Tynlie Neal and Breckon Riley

Eighth Grade

Austin Albitz, Aubrey Alexander, Avery Brooks, Juliana Carr, Rayne Harris, Sofia Harshbarger, Landon Hughes, Abby Slayton, Sarah Taylor and Nathan Wakefield

Seventh Grade

Elynnor Bragg, Ava Brewer, Evey Brooks, Hailey Friedrich, Isaac Jarrett, Lydia Jones, Katheryn Marcinko-Chapman, Eli Matias, Brooke Miller, Emma Nash, Ava Walker, Emerald Wallace and Chloe Wright

A/B Honor Roll

Seniors

Dalton Bratton, Nicole Burke, Shelby Butler, Jasmin Chavez, Selena Coomer, Micayla Doud, Kaela Erwin, Austin Gibson, Emily Goodman, Madison Haynes, Emily Kirkpatrick, Josie Mattingly, Brandon Mosson, Emma Olson, Joseph Orange, Bryce Padgett, Katelyn Ramsey, Thomas Schilling, Molly Thomas and Morgan Walker

Juniors

Sarah Bruton, Mason Carr, Alexis Collins, Caleb Gascho, Kody Gibson, Jalynn Gleb, Bailey Good, Evan Huelskamp, Adriann Isaacs, Porter Kelley, Tye Kerschner, Rebekah Lloyd, Makayla Martin, Dylan McKinney, Emma McKinney, Kelsea Miller, Emily Mosson, Shelby Myers, Shelby Neher, Priscila Sandoval Partida, Mathew Schilling, and Sadie Smith

Sophomores

Lucas Baker, Joclyn Carr, Jazmine Chasteen, Cole Davis, Adrianna Fingerle, Shyann Gordon, Chance Lamb, Evan Marty, Luis Matias, Kate Mattingly, Emma Parcell, Tony Perez, Jared Ray, Zachary Skinner, Kaydence Villars and Elijah Vote

Freshmen

Zoe Beard, Alexander Brettnacher, Jade Ciaffone, Thomas Comerford, Kyrsten Cooke, Catelynn Dawson, Kieyin Edmonds, Joei Fullerton, Carter Gleb, Jack Huelskamp, Roberto Matias-Rios, Leah McDaniel, Parker Minks, Maya Olson, Brevon Posey, Abigail Price, Caydence Rios, Maya Rominger, Ryan Smith, Isabelle Stevens, Gwendolyn Warf-Mosier, Cailyn White and Dustin Williams

Eighth Grade

Taylor Allmandinger, Kaitlyn Beck, Cynthia Birge-Montalvo, Ethan Comerford, Clarah Dieterle-King, Gwendolyn Douglass, Aaron Dunham, Claire Ecenbarger, Julia Good, Saige Gordon, Kaira Hernandez, Ella Jacobs, Logan Jarrett, Ty Kirkpatrick, Lily Koning-Thompson, Derek McDonald, Alyssa Mulbarger, Emma Nehrig, Austin Penry, Braxton Ruiz, Mia Scott, Julia Stillwell, Sydney Swan and Molly Ward

Seventh Grade

Kadence Bales, Jadrian Beard, Alyssa Bever, Adalyn Booth, Hailey Burton, Amelia Cole, Cooper Dieterle-King, Yesenia Escareno, Ethan Fleischhauer, Karly Gilson, Judge Houston, Jackson Hoyer, Karma Montalvo-Birge, Levi Ostler, Kyle Patton, Lila Philpott, Alexis Ramsey, Blaine Ramsey, Zachary Rapp, Chloe Seabolt, Layla Shifflett, Camden Stogsdill, Matthew Taylor, Olivia Timm, Noah Townsend, Jillian Waggoner, Maxwell Ware, Seth Whitlock and Haven Wilson